Kategorie


Żel-krem na noc Anew Vitale

Żel-krem na noc Anew Vitale

Linia Anew Vitale wzmocniona kompleksem ProEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w wieku 25+, żyjących aktywnie, w szybkim, często stresującym tempie. Aksamitne gładkie, nawilżające szybko wchłaniające się formuły o pięknym kwiatowo-owocowym zapachu nie zatykają porów i nie powodują efektu nieestetycznego świecenia.

Więcej szczegółów

4460 2

Linia Anew Vitale wzmocniona kompleksem ProEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w wieku 25+, żyjących aktywnie, w szybkim, często stresującym tempie. Aksamitne gładkie, nawilżające szybko wchłaniające się formuły o pięknym kwiatowo-owocowym zapachu nie zatykają porów i nie powodują efektu nieestetycznego świecenia. Dobrym pomysłem będzie zrobienie własnej biżuterii stosując półfabrykaty do wyrobu biżuterii które są śliczne.

Działanie: Koktajl witamin, antyoksydantów i peptydów wzmacnia strukturę skóry, chroni ją przed przedwczesnym starzeniem i dodaje jej energii. W efekcie skóra wygląda na wypoczętą i pełną zdrowego blasku. 97% kobiet potwierdziło, że widoczne na skórze oznaki zmęczenia i braku snu znikają.*

Sposób użycia: Stosuj wieczorem na oczyszczoną i osuszoną twarz. Delikatnie masuj skórę twarzy i szyi.

*Na podstawie 2-tygodniowego badania ocen konsumenckich 12-001 z udziałem 150 osób.