Kategorie


Tonik energizujący 200ml.

Tonik energizujący 200ml.

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. 

Więcej szczegółów

4908 0

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. W formułach Solutions zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. Nowe receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. Skuteczność działania została potwierdzona przez tysiące kobiet, które wzięły udział w badaniach. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki.

Kosmetyki z linii „Minerały Młodości" to prosty sposób na zachowanie młodego wyglądu. Dzięki nim zapewnisz idealną pielęgnację skórze wchodzącej w procesy starzenia. Linia „Minerały Młodości" pomoże zniwelować pierwsze oznaki starzenia: drobne zmarszczki oraz niewielkie przebarwienia. Zaawansowana technologicznie formuła, zawierająca Kompleks Minerałów z Ametystem, pozwala zachować młody wygląd skóry. Pochodzący z brazylijskich gór ametyst jest bogaty w mangan. To właśnie ten pierwiastek wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe, biorąc udział w powstawaniu kolagenu w skórze. A wszystko po to, by cera mogła tryskać młodzieńczą energią.

Tonik energizujący to
uzupełnienie kompletnej pielęgnacji skóry jest odświeżający, przywracający energię tonik. Formuła wzbogacona ametystowym kompleksem minerałów, nie tylko tonizuje skórę, ale również ją wzmacnia, poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowych. Tonik przywraca neutralne pH skóry, jednocześnie pozostawia na niej uczucie nawilżenia i gładkości. Kosmetyk usuwa pozostałości po makijażu.

Pojemność: 200 ml